Okapy blatowe

niewidoczne po spełnieniu swojego zadania
dostosuj wysokość okapu do typu dań poznaj wszystkie modele okapów blatowych Ciarko Design

Dowiedz się więcej o naszych okapach blatowych

Okapy blatowe

Szukasz urządzenia, które sprawi, że Twoja kuchnia stanie się innowacyjna, a co za tym idzie, wyjątkowo funkcjonalna? Chcesz posiadać estetyczną kuchnię, w której zawsze panuje ład i porządek, a jednocześnie zależy Ci na dużej swobodzie w trakcie gotowania? Sprawdź okapy blatowe zaprojektowane przez Ciarko Design i zapewnij sobie maksimum technologii w jednym urządzeniu.

Okap kuchenny blatowy – zawsze w gotowości

Okap kuchenny blatowy to jedna z najbardziej innowacyjnych propozycji w ostatnich latach. Urządzenie zapewnia maksimum dyskrecji w trakcie gotowania oraz sprawia, że wnętrze nie traci na uroku. Okap blatowy jest bowiem wyjątkowo minimalistyczny. Jego fenomenem jest nietypowy sposób działania. W momencie, gdy jest on potrzebny, można wysunąć go za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu wyciąg lub pochłaniacz blatowy nie jest widoczny gdy nie jest to konieczne, co zapewnia bardzo estetyczny wygląd. Należy podkreślić, iż umiejscowienie tego rodzaju elementów kuchennych odbywa się tuż przy płycie grzewczej co ułatwia wchłaniane nieprzyjemnych zapachów przez okap kuchenny blatowy.

Okap blatowy – pokochaj ciche i wygodne gotowanie

W ofercie Ciarko Design można znaleźć wyjątkowy model okapu kuchennego blatowego Moondraft. Dbałość naszych projektantów o każdy element urządzenia pozwoliła na uzyskanie maksimum funkcjonalności przy zachowaniu pięknego, eleganckiego wyglądu. Wyciąg blatowy jest bardzo łatwy w użyciu. Posiada on panel dotykowy, który pozwala na wysunięcie pochłaniacza lub wyciągu na wysokość nawet 50 cm. Konstrukcja tego urządzenia została opracowana tak, aby w jak najlepszy sposób ułatwiać przygotowywanie potraw. Dodatkowo zastosowanie najnowszej technologii umożliwiło stworzenie wyjątkowo cichego silnika, który zużywa do 95% mniej energii w porównaniu do tradycyjnych modeli. Co więcej, silnik urządzenia można zamontować w odległości 8 metrów od płyty grzewczej, co pozwala na umieszczenie wyciągu blatowego w niewykorzystanej przestrzeni. Moondraft dostępny jest w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych.

Okap blatowy – opinie klientów Ciarko Design

Okap blatowy dostępny w sklepie Ciarko Design cieszy się niebywałą popularnością i uznaniem wśród klientów. Jest to ekskluzywny model, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją, a także docenianą przez wszystkich miłośników gotowania funkcjonalnością. 

Pochłaniacz blatowy Ciarko Design – gdzie piękny design spotyka się z najnowszą technologią.

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.