Okapy podszafkowe

harmonijnie zintegrowane z zabudową kuchenną
niewidoczne dla oczu, skuteczne w działaniu poznaj wszystkie modele okapów podszafkowych Ciarko Design

Dowiedz się więcej o naszych okapach podszafkowych

Okapy podszafkowe

Szukasz minimalistycznego, dyskretnego okapu, który nie będzie rzucał się w oczy? Posiadasz małą kuchnię i szukasz urządzenia, które idealnie wpasuje się w jej metraż? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie okap kuchenny podszafkowy.

Okapy podszafkowe – minimalizm i dyskrecja

Okapy podszafkowe sprawdzają się dla osób, którym zależy na wyjątkowej dyskrecji tych urządzeń. Tak często użytkowane wnętrze, jakim jest kuchnia, powinno charakteryzować się niebywałą estetyką i schludnością. Schowanie niektórych elementów i urządzeń sprawia, że przestrzeń wydaje się jeszcze bardziej przejrzysta. Okapy kuchenne podszafkowe idealnie mieszczą się pod meblem, tworząc z nim spójną całość. Minimalistyczny design urządzeń sprawia, że prezentują się one bardzo elegancko, dostosowując się do każdego stylu, w jakim urządzone jest wnętrze. Decydując się na tak uniwersalny okap do zabudowy podszafkowy, zyskuje się nieskończoną ilość możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu można zmieniać wystrój pomieszczenia w zależności od trendów, nie martwiąc się o to, że urządzenie nie będzie do nich pasować. Chcąc stworzyć uniwersalną kuchnię, warto wybrać modele w kolorze bieli lub czerni, które świetnie nadają się do każdej aranżacji.

Okap podszafkowy – innowacyjne rozwiązania

Minimalistyczne wzornictwo okapów kuchennych podszafkowych dostępnych w sklepie Ciarko Design idzie w parze z wysoką funkcjonalnością urządzeń. Dzięki temu nadają one nie tylko schludnego wyglądu przestrzeniom, ale sprawiają również, że wnętrza stają się niezwykle wygodne w użytkowaniu. Nowoczesna technologia umożliwiła wykorzystanie innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że okapy kuchenne podszafkowe pracują wyjątkowo cicho, nie powodując hałasu w kuchni. Projektanci zdecydowali się również na wprowadzenie dodatkowych urozmaiceń. Wyjątkowo cichy i energooszczędny silnik BLDC, sterowanie za pomocą gestów lub pilota oraz oświetlenie ledowe umilają i ułatwiają codzienne gotowanie. 

Okap kuchenny podszafkowy – projekty Ciarko Design

Okapy podszafkowe jak wszystkie inne modele w ofercie Ciarko Design dostępne są zarówno w trybie pochłaniacza z filtrem, jak i wyciągu. Dzięki temu każdy może znaleźć model idealnie dopasowany do własnych preferencji, gustu, sposobu pracy, a także możliwości aranżacyjnych wnętrza. Okapy do zabudowy podszafkowe posiadają wysoką klasę energetyczną i są wyjątkowo wydajne. Sprawdzają się zarówno do mniejszych, jak i większych wnętrz kuchennych. 

Pochłaniacz podszafkowy Ciarko Design – gwarancja cichej pracy i niezwykłej elegancji.

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.